• Announcements

• ČLANARINA 2017/18   03/08/2017

Dragi naši forumaši,  Ovim putem vas obaveštavamo da je klub krenuo sa novom kalendarskom godinom i pristupom novih članova klubu. Članarina i ove godine ostaje ista kao što je i bila od našeg početka: 20€ u dinarskoj protivvrednosti na dan uplate. Spisak servisa, prodavnica auto delova, perionica i ostalih naših prijatelja koji odobravaju popust članovima će biti prikazan kako na sajtu, tako i na forumu kluba sa svim detaljima o svakom privrednom subjektu koji ima saradnju sa klubom. Rok za uplatu članarina u PRVOM KVARTALU je do 31.03.2017. Nakon toga će se pristupiti izradi članskih kartica. Sve detalje oko članarina možete videti na sledećem linku: http://bmwclubserbia.rs/forums/index.php?/topic/267-članarina-201718/ SVIM STARIM I NOVIM ČLANOVIMA ŽELIMO DOBRODOŠLICU U JEDNU SPECIFIČNU PORODICU KOJA JE IZ DANA U DAN SVE VEĆA I VEĆA.

E46 318d moj novi mezimac

83 posts in this topic

Posted

Sve je pocelo pre nepune cetiri godine kada sam kupio e46 318d. Prvobitno sam trazio 320d ali me je ovaj primerak privukao svojom ocuvanoscu iako je bio siromasan opremom. Prethodni vlasnik mu je ugradio bi ksenone, stavio 16* felne od e 90 modela ,imao je parking senzore, sva cetiri podizaca i to bi otprilike bilo to.Evo kako je izgledao na pocetku.

image_17402.jpg

image_17403.jpg

image_17405.jpg

0

Posted

A  onda sam ugradio zeder i krenuo lagano da ga sredjujem po svom ukusu :) Najpre je zamenjen ablender i aktiviran BC. Na dijagnostici ukljuceno blinkanje migavaca prilikom zakljucavanja i otkljucavanja, aktivirano automatsko paljenje svetala i folow me home funkcija. Zatim zamena ovog odvratnog volana za trokraki sa MF sa kojim sam dobio i funkciju tempomata. Zamenjen light modul sa onim koji poseduje tipke i za prednje maglenke, stavljene maglenke sa komplet instalacijom, led pozicija i zamenjene sijalice na ksenonima sa 6000K na 4300K

c61aca7c9e6891b6847661c701a1394a.jpg

6e7eb4cb6f217972da6546ec3340d693.jpg

15052c93bc92bcfbcaafa40674ca8dff.jpg

a39f40e0517f4d3242ba0a5a25724a29.jpg

1

Posted

A onda je usledio najznacajniji upgrade-crna sportska sedista-kadice. Pored vizuelnog efekta zaista menjaju i sam osecaj voznje neuporedivo su udobnija od onih obicnih stofanih. Najpametnija stvar koju sam uradio na benkici :) I jos par sitnica-ajkulica od e60, kompletiran alat fabricki, pronadjena orginal bmw lampa i samopotamnjujuci retrovizor

7e370c92a808d1bbe9766654990a1877.jpg

d94162b48b23c0d669a38af74eff834f.jpg

72853bfbfe9c92e01469c5fb7386b845.jpg

3fWLK31.jpg

VCVybiW.jpg

7tFX5nE.jpg

omXesT8.jpg

IrVEqCq.jpg

IMAG0073.jpg

0

Posted

Gde bre nalazite te BMW lampe,jos kad jurim jednu za sebe :-)

Jesi razmisljao da ubacis onu navigaciju veliku?

0

Posted

Lampu mi je poklonio decko koji mi je nabavio kozna sedista. Naravno da sam razmisljao ali sam sve skloniji aftermarket uredjaju jer ima daleko vise opcija i ne mora da se rastura pola auta.

0

Posted

Ugradio sam dosta aftermarketa, vrhunska sprava. Po mom misljenju mnogo bolja nego fabricka.

Za rasturanje zavisi sta hoces, ako provlacis i kameru i senzore, rastura se dosta. Ali u svakom slucaju mnogo vise pruza :)

p.s. ja sam lampu nasao na kupujem prodajem, tad je uzelo nekoliko nas u klubu :)

0

Posted

E, ali sto imas tapacire pozadi sa airbagom, brutalno :)

0

Posted

Dva drugara imaju te aftermarket navigacije,jedan na e53,a druga na e46,meni takodje izgledaju super.

0

Posted

Ma da, vrhunska sprava. Pogotovo ako je ova nova verzija sa androidom

0

Posted

E, ali sto imas tapacire pozadi sa airbagom, brutalno :)

Imam i dobre folije ;)  Ali one dolaze dve godine nakon koznih sedista pa sam isao hronoloski. Sedista su od engleza 323 imaju i one mrezice pozadi i izvlacenje naslona za noge.

0

Posted

Extra, samo polako i sa ukusom :)

0

Posted

Fin primerak...vidi se da sredjujes to kako treba.Sve pohvale 

0

Posted

Hvala Bole, volan je zamenjen u vasem servisu kao i ukljucivanje BC-a :D

0

Posted

Bravo brate.....samo napred.Uzivam kada vidim u sta se pretvara tvoj auto 👍👍

0

Posted

Sredjivanje po svom ukusu,svaka cast.....!

0

Posted

Hvala vam drugari  :D:D  Zamenjene sijalice u prednjim migavcima sa Osram Diademom. Auto je kupljen sa hrom lajsnama koje su imale tragove od kamenca zato su zamenjene sa shadow line koje su mu legle daleko bolje. Usput ofarbane plastike stubova da bi se jos lepse uklopile sa lajsnama u sjajno crnu. Ofarbane su i resetka kod prskalica za brisace i gore lajsne na krovu u boju auta :)

cMDPKaq.jpg

8nHN74w.jpg

f5fBFrG.jpg

8jStVcr.jpg

IM350i3.jpg

0

Posted

Koliko si platio Osram Diadem,odavno planiram da ih kupim,znam da kada sam hteo da ih kupim za Espaca kostale su oko 2000din pa mi je bilo glupo da za dve sijalice dam te pare.

0

Posted

Баш леп и утегнут примерак. Свака част.

0

Posted

Hvala Cvele. Diademe sam dobio od zeta koji prodaje Osramov program, ne znam cenu cini mi se oko desetak eura je par. Pa ako ti je glupo ti nemoj.

0

Posted

Ako je desetak eura par onda nije mnogo strasno,ja sam 2000din 1 par nalazio.

0

Posted

Lep i ocuvan primerak....svaka cast

0

Posted

Lepo lepo. Jos je lepsi uzivo.

Nego... Jesi resio onaj prob.sa kljucevima?

Ako nisi imam ideju :)

0

Posted

Resio sam druze, procitao sam negde da prilikom sinhronizacije kljucevi ne budu istovremeno u autu i upalilo je na isti nacin kao sto smo i mi probali ono drzanje tipke za otkljucavanje i tri puta za zakljucavanje. I da samo se prvi kljuc stavi u bravu drugi posle ne treba :)  Resen je i problem sa neocitavanjem SRS-problem je bio u osiguracu,stavljen novi i sve sljaka :D:D

0

Posted

E upravo to sam hteo da ti kazem Ahahahaha

0

Posted

E upravo to sam hteo da ti kazem Ahahahaha

Hvala na predlozima i generalno na pomoci oko auta :)

0