• Announcements

• ČLANARINA 2017/18   03/08/2017

Dragi naši forumaši,  Ovim putem vas obaveštavamo da je klub krenuo sa novom kalendarskom godinom i pristupom novih članova klubu. Članarina i ove godine ostaje ista kao što je i bila od našeg početka: 20€ u dinarskoj protivvrednosti na dan uplate. Spisak servisa, prodavnica auto delova, perionica i ostalih naših prijatelja koji odobravaju popust članovima će biti prikazan kako na sajtu, tako i na forumu kluba sa svim detaljima o svakom privrednom subjektu koji ima saradnju sa klubom. Rok za uplatu članarina u PRVOM KVARTALU je do 31.03.2017. Nakon toga će se pristupiti izradi članskih kartica. Sve detalje oko članarina možete videti na sledećem linku: http://bmwclubserbia.rs/forums/index.php?/topic/267-članarina-201718/ SVIM STARIM I NOVIM ČLANOVIMA ŽELIMO DOBRODOŠLICU U JEDNU SPECIFIČNU PORODICU KOJA JE IZ DANA U DAN SVE VEĆA I VEĆA.
Sign in to follow this  
Followers 0

Pozdrav iz Beograda

10 posts in this topic

Posted

Pozdrav drugari, od pre 3500km sam ponosni vlasnik bmw-a e34 M50B20TU. 

Planiram svasta na njemu da odradim, ali za sad idem polako, pare su problem :)

Odradio sam mu kompletan servis, motul engine clean, motul 6100 10w40, ngk svecice, filter vazuha, goriva i ulja, cilindar kvacila sa menjaca...

Ceka me poliranje, zadna leva vrata su cuknuta to takodje treba da se sredi, auto je dugo dugo stajao ne vozen, presao je 128 000km, od stajanja su mu se odlepili tapaciri na vratima i nebo, tako da i to trebam da sredim.

Stavio sam sekvent plinski uredjaj, sa sto boljim komponentama, kapalicom za ventile itd.. 

Za sad je to to, imam neke 15ice felne u bbs fazonu koje sam uzeo u kompenzaciji za telefon, treba da padne poliranje falca pa cu ih montirati do trenutka kad se ne skupe pare za 17ice neke lepe, a one ce mi ostati za zimski set, trenutno su na njemu celicne fabricke sa ratkapnama.

Evo i par nekih slika sa puskiranja, bice lepsih i boljih neki drugi dan.

Pozdrav :)

IMG_20170531_234334.jpg

IMG_20170531_234340.jpg

IMG_20170531_234350.jpg

IMG_20170531_234359.jpg

IMG_20170531_234411.jpg

IMG_20170531_234423.jpg

0

Posted

Pozdrav i dobrodosao na forum. Lepa petica, i samo lagano i detaljno sa sredjivanjem.

0

Posted (edited)

Dobrodosao druze, lepa petica, samo polako, sredices ti to ako imas volje a vidim da imas, samo napred to je klasa 😉

Edited by Jokic.M5
0

Posted

cao

lepa baza za sredjivanje auta,km su bas zadivljujuci kada pogledas godinu proizvodnje

znaci da imas ili mnogo dobru stvar ili zescu prevaru sa km satoom

ali dobro to ces vec otkriti vremenom

u svakom slucaju puno km ti zelim da predjes sa petardom

0

Posted

Hvala svima na lepim zeljama :)
Legle su alu felnice, ali 15ice.. bice mi za zimske gume,  a mozda ih i prodam.. uzeo sam ih u zamenu za stari mobilni.
Naciljao sam OZ CERES 17ic, ali nemam trenutno 350€ da izdvojim..

kapiram prvo ova vrata sto je deda udario da sredim, da limarijski bude bombona, pa posle malo po malo..

Inace kilometraza je sigurno prava posto je moj deda vlasnik od 95-96, zivi u Francuskoj i vozio ga je samo 

kad dodje za Beograd.. poslednje 2 godine ga nije pomerio iz garaze, hteo da ga proda za 200€ da plati dug u garazi..

Kad sam mu objasnio da nije normalan, da dosta vise vredi i da ima od mene odmah 200€, dobio sam ga na poklon :D

evo i par slika sa novim felnama, male su, nije to to, ali svakako bolje nego ratkapne.. ispolirao sam falceve da im dam malo smeka :D

IMG-20170716-WA0000.jpg

IMG-20170716-WA0003.jpg

IMG-20170716-WA0006.jpg

IMG-20170716-WA0007.jpg

0

Posted

Da li neko zna cemu sluzi ovo crevo sa srafom?

IMG_20170811_175105.jpg

0

Posted

e u opsten ne stoje lose te felnice iako su 15''

ne znam stvarno cemu sluzi crevo ali ovako odokativno mogu reci da je neko crevo za vakum cim je zacepljeno?

0

Posted

Nisu lose za neku zimsku varijantu, zamisljam ga sa nekim old school 17icama sa ogromnim falcom :D

A crevo jeste od nekog vakuma, samo mislim da negde treba da bude, ja sam ga zacepio posto nisam uspeo da nadjem gde je islo.

0

Posted

svi bi mi hteli old school felnice sa falcom

a pogledacu kod mene pa ti javljam

kod mene je 2,5 ali slicno je to :D

0

Posted (edited)

Hvala, pa trebalo bi da je to isto, bas me zanima kako je kod tebe. :)

Edited by paja-93
0