• Announcements

• ČLANARINA 2017/18   03/08/2017

Dragi naši forumaši,  Ovim putem vas obaveštavamo da je klub krenuo sa novom kalendarskom godinom i pristupom novih članova klubu. Članarina i ove godine ostaje ista kao što je i bila od našeg početka: 20€ u dinarskoj protivvrednosti na dan uplate. Spisak servisa, prodavnica auto delova, perionica i ostalih naših prijatelja koji odobravaju popust članovima će biti prikazan kako na sajtu, tako i na forumu kluba sa svim detaljima o svakom privrednom subjektu koji ima saradnju sa klubom. Rok za uplatu članarina u PRVOM KVARTALU je do 31.03.2017. Nakon toga će se pristupiti izradi članskih kartica. Sve detalje oko članarina možete videti na sledećem linku: http://bmwclubserbia.rs/forums/index.php?/topic/267-članarina-201718/ SVIM STARIM I NOVIM ČLANOVIMA ŽELIMO DOBRODOŠLICU U JEDNU SPECIFIČNU PORODICU KOJA JE IZ DANA U DAN SVE VEĆA I VEĆA.

Pozdrav iz Bora

2 posts in this topic

Posted

Pozdrav drugovi, ljubitelji ovog prelepog automobila. 

Od automobila sam vozio svašta. 

Položio sam za B kategoriju 2006-te.Aktivno sam počeo da vozim 2008-me godine.Prvi auto mi je bio golf mk1 dizel. 

Posle zastava 128,yugo 45 amerika, zastava skala 55,yugo 60,toyota celica iz 1989godine,bmw E30 316 sa karburatorom, i opet posle zastava skala 55 koju sam napravio u rat style fazonu.Po struci sam mehaničar bele tehnike, završio u Kladovu vanredno zbog problema sa zdravljem u mladosti i nemogućnošću normalnog školovanja.Pored toga bavim se autolimarijom, samo limarijom bez farbanja i lakiranja. Takodje bavim se izradom led svetla za automobile i elektronikom kako u standardnoj elektronici, tako i u smd elektronici do veličine 5050.

Nemam stalan posao, to je sve što radim. 

Ljubitelj sam drifta, pratim tu granu sporta, ali nemogu da krenem da započnem, to je veliki zalogaj za mene. 

Rodjen sam u Boru, tu sam odrastao i naučio zanate. 

Trenutno sada ne vozim ništa. 

U planu mi je E36 sa motorom iz kocke 316 sa karburatorom, jer nevolim ecu motora, samo čistu mehaniku. 

Toliko od mene. 

Pozdrav. 

0

Posted

lepo sazeto i u glavu

dobrodosao i nadam se da ces naci to sto trazis uskoro

0